2021-2022 оқу жылының болашақ түлектерімен кездесу – «Казахский автомобильно-дорожный институт (КазАДИ) им. Л.Б. Гончарова — www.kazadi.kz

2021-2022 оқу жылының болашақ түлектерімен кездесу

Ағымдағы жылдың 20 – 23 желтоқсан аралығында Л. Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институты деканының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Баймагамбетова Г. Е., институттың 2 курс студенті «Логистика» мамандығы бойынша Әдлет Натибаев болашақта оқушылардың мамандығын таңдау мақсатында кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізді.

Алматы облысы, Карасай ауданы, Шамалған ауылы мектептерінде: «Шамалған орта мектебі», «Қарасай батыр орта мектебі», «Үшқоңыр орта мектеп- гимназиязы», сонымен қатар «Әлжан Бұқарбайқызы атындағы орта мектеп», «Алмалыбақ ауылының мектеп- гимназиясы», «Әл-Фараби атындағы мектеп- гимназиясы» атты білім беру мекемелеріндегі түлектермен кездесіп, институтқа түсу ережелері мен талаптары туралы және мамандықтар жөнінде толық ақпарат берілді.

Деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Баймагамбетова Г. Е.