Бүгін, 2021 жылдың 22 қазанында, Л.Б.Гончаров атындағы Қазақ автомобиль – жол институтының 1,2,3 курс студенттері жас ақын Ретбек Мағазбен кездесті. – «Казахский автомобильно-дорожный институт (КазАДИ) им. Л.Б. Гончарова — www.kazadi.kz

Шығармашылық кездесу Алматы қаласының № 44 Орталықтандырылған кітапханалар жүйесінде өтті.

Сондай-ақ, ақын Ретбек Мағаз «Алматы, сен бізді ақың еттің» және «Ана тілің-арың бұл» атты байқауларында жеңімпаз атанған студенттерімізді құттықтап, оларға Дипломдар мен Грамоталарды табыс етті.

Тәрбие ісі жөніндегі декан орынбасары Баймагамбетова Г. Е.