Бүгін Л.Б. Гончаров атындағы КазАДИ-ге ҚР Мәжіліс депутатары Ахметов М.А. және Набиева В., Алатау ауданы әкімінің орынбасары Сабитов Б., Алатау ауданы «Nur Otan» партиясы өкілдері Алдамбергенова Ж., Жас «Jas Otan» ЖҚ Төрағасы Нурсултан Беккайыров делагациясы құрамында келді – «Казахский автомобильно-дорожный институт (КазАДИ) им. Л.Б. Гончарова — www.kazadi.kz

Бүгін Л.Б. Гончаров атындағы КазАДИ-ге ҚР Мәжіліс депутатары Ахметов М.А. және Набиева В., Алатау ауданы әкімінің орынбасары Сабитов Б., Алатау ауданы «Nur Otan» партиясы өкілдері Алдамбергенова Ж., Жас «Jas Otan» ЖҚ Төрағасы Нурсултан Беккайыров делагациясы құрамында келді. Сапар себептері біздің институт жатақханасы құрылысы барысымен танысу және көру. Сонымен қатар әрі қарай біздің институтпен өзара әрекет шаралары және КазАДИ Стратегиялық жоспарын енгізу талқыланды. Сегодня КазАДИ им. Л.Б. Гончарова посетила делегация в составе депутатов Мажилиса парламента РК, Ахметова М.А. и Набиева В., зам. акима Алатауского района, Сабитова Б., представителей партии «Nur Otan», первого Зам. председателя филиала партии «Nur Otan» Алатауского района, Алдамбергеновой Ж., Председателя МК Жас «Jas Otan», Нурсултана Беккайырова. Целью визита было посещение и ознакомление с ходом строительства общежитий нашего института. В ходе визита также обсуждались вопросы дальнейшего взаимодействия с нашим институтом и внедрения Стратегического плана КазАДИ.