Білім күніне арналған салтанатты іс-шара – «Казахский автомобильно-дорожный институт (КазАДИ) им. Л.Б. Гончарова — www.kazadi.kz

Білім күніне арналған салтанатты іс-шара

Білім күніне арналған салтанатты іс-шарадан кейін бірінші курс студенттері ҚазАЖИ спорт кешеніне және біздің басты коммерциялық серіктестеріміз (АЗМК ЖШС, Hyundai Auto Kazakhstan ЖШС, СМЭУ Алматы ЖШС, Асфальтобетон-1 АҚ, ҚазжолҒЗИ АҚ, «Honeywell Kazakhstan»ЖШС) ұсынатын тәжірибе орындарына барды. Нысандарды аралау, білім алушыларды біздің көптеген түлектеріміз табысты еңбек етіп жатқан кәсіпорындармен таныстыру мақсатында жүзеге асырылды.