ХV Халықаралық ғылыми-практикалық конференция – «Казахский автомобильно-дорожный институт (КазАДИ) им. Л.Б. Гончарова — www.kazadi.kz

ХV Халықаралық ғылыми-практикалық конференция

Л.Б.Гончаров атындағы ҚазАЖИ «Экономика» кафедрасының ОПҚ ҒЗЖ ынтымақтастығы аясында «Кәсіпкерлікті дамытудың проблемалары мен болашағы» атты ХV Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияға қатысты. Конференция жұмысының бағыты: Харьков ұлттық автомобиль-жол университетінде (ХҰАЖУ) 2021 жылдың 26 қарашасында Астана уақыты бойынша сағат 15.00-де өткен » Кәсіпкерлік субъектілерінің қызметін есепке алу, аудит және салық салу».

Конференцияның пленарлық отырысында э.ғ.к., профессор А.Б. Рахымбаев «Көлік салығы және оның перспективалары» тақырыбында баяндама жасады, онда әртүрлі елдердің көліктегі салық салудың негізгі элементтері, сондай-ақ бюджеттің кіріс бөлігін қалыптастырудағы көлік салығының рөлі талқыланды.