От теории к практике

27.09.2024 жылы өткен “Теориядан – тәжірибеге” тақырыбы бойынша, оқу және өндірістік тәжірибеден есеп беру конференция-байқау қорытындысы бойынша, ҚазАЖИ ректоры Дәурен Еранұлының, сондай-ақ институт құрылтайшыларының атынан жеңімпаздарға дипломдар мен ақшалай сыйлықтар табысталды.

Құттықтаймыз және ҚазАЖИ студенттеріне әр бастамаларға сәттілік тілейміз!
____

По итогам проведенной 27.09.2024г. конференции-конкурса отчётов учебных и производственных практик, на тему “От теории к практике”, победителям, от лица ректора КазАДИ Даурена Ерланулы, а также учредителей института, были вручены дипломы и денежные призы.

Поздравляем и желаем студентам КазАДИ удачи в начинаниях!