Әдеби кеш

2022 жылдың 25 ақпанында Республикалық қоғамдық әлеуметтік саяси басылымының бірі «Қала мен дала» атты газетінде Алматы қаласының № 44 кітапханасында «Дәуірдің дара тұлғасы» атты М.Әуезовтің-125 жылдығына орай ұйымдастырылған іс-шара жөнінде мақала жарық көрді.

№ 44 кітапханасының меңгерушісі Жеңіскүл Ермекбаева М.Әуезовтің әлемдік әдебиетке қосқан үлесі мен еңбегі жайлы әңгімелеп, іс-шараның қатысушыларын да атап өтті, соның ішінде Л. Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институтының студенттерінің белсенділігімен қатар, көптеген кездесулерге қатысып, жанжақты болуға деген ұмтылыстарын құптады.

Деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Баймагамбетова Г. Е.