Мектептерде болашақ маман таңдауға бағдар беру жұмысы. – «Казахский автомобильно-дорожный институт (КазАДИ) им. Л.Б. Гончарова — www.kazadi.kz

Мектептерде болашақ маман таңдауға бағдар беру жұмысы.

2022 жылдың 11 қарашасында Л.Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институты деканының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Г.Е. Баймагамбетованың жетекшілігімен Алматы қаласының Жетісу ауданының № 66, 109 мектептерінің мектеп бітіруші түлектерімен болашақ маман иесі атану бойынша жүздесу өтті.

Мамандықтардың түрі мен бағыттары және оқу орнына қабылдау ережелері мен талаптары туралы ақпарат берілді.

Деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Баймагамбетова Г. Е.