8 Наурыз – адамзаттың сұлу да, нәзік жандарын құттықтау мейрамы!!!!

8 Наурыз – көктемнің тамаша мейрамы, гүл де, құттықтау да артық болмайтын адамзаттың сұлу жартысын құрметтейтін күн.

Сондықтан 2022 жылдың 4 наурызында, Халықаралық әйелдер күні қарсаңында, Л.Б.Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институтының 1-2 курс студенттері, деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Г.Е.Баймағамбетованың жетекшілігімен, оқу орнының әйел қауымының оқытушылары мен қызметкерлері, студенттері үшін мерекелік бағдарлама ұйымдастырып, құттықтауларын арнап, сый – құрметтерін білдірді.

Мерекелік концерт, жылы лебіздер, түрлі сайыстар мен ойындар, марапаттаулар, сыйлықтар және, әрине, гүлдер ұсынылды.

8 Наурыз көктемінің тамаша мерекесімен!!!!!!

Бейбітшілік, жақсылық, мейірімділік пен келісім тілейміз!!!!!

Деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Баймагамбетова Г.Е.

Бейне