Алматы қ. Автомеханикалық колледжіндегі кездесу.

Ағымдағы жылдың 01 сәуірінде Алматы қаласының Автомеханикалық колледжінің түлектерімен Л.Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институты деканының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Баймагамбетова Г.Е. жетекшілімен, ,»КҚ ж/е ҚМБӨ ж/е К» кафедрасынан Косенко И. Н. мен Жанакова Р. К., «КККТж/е ТЖҚҰ ж/КП кафедрасынан Сабралиев Н. С., пен Мусин К. С. оқытушыларының қатысуымен кәсіптік бағдар беру бойынша кездесу өтті.

Сонымен қатар, институттың 1-3 курс белсенді студенттері Хамза Сүндет, Темиралиев Данияр, Темірғазы Гүлім, Бикинин Рамазан түлектердің алдында өлең оқып, би билеп, жан-жақты мүмкіндіктерін көрсетті.

Деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Баймагамбетова Г.Е.