Дәуірдің дара тұлғасы – М. Әуэзов

2022 жылдың 22 ақпанында Алматы қаласының № 44 кітапханасында «Дәуірдің дара тұлғасы» атты М.Әуезовтің-125 жылдығына орай ұйымдастырылған іс-шара өтті.

Кездесуге ҚР Білім беру ісінің үздігі Гүлжәмилә Ескөбек қызы және фотожурналист, Халықаралық Жамбыл атындағы сыйлықтың лауреаты Нұрманбет Қизатұлы қатысты.

Л. Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институтының студенттері де әдеби кездесудің қатысушылары болды, Еркінұлы Алинур және Хамза Сүндет М. Мақатаевтың өлеңдерін оқыды.

М.Әуезовтің есімі мен шығармашылық мұрасы қашанда мектеп оқушыларының, студенттердің, ересек тұрғындардың назарын аударып, қызықтырады.

Деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Баймагамбетова Г. Е.