Итоги конкурса «Жеңіс туы, желбіре»

Ағымдағы жылдың мамыр айында «Балдаурен» атты шығармашылық орталығымен ұйымдастырылған «Жеңіс туы, желбіре» тақырыбындағы Республикалық балалар мен жасөспірімдер және ересектер арасында өткізілген байқаудың түрлі номинацияларына Л. Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институтының студенттері қатысты.

Онлайн-байқаудың қорытындысы бойынша институттың студенттеріі жүлделі орындарға ие болып, жеңімпаз атанып, дипломдармен марапатталды. Сонымен қатар, институт деканының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Баймагамбетова Г. Е. және «КҚ және ҚМӨ және К» кафедрасының меңгеушісі Бектурсунова Г. С. Алғыс хатпен марапатталды.

Өнерлі студенттеріміздің белсенділігі мен жеңісі, жетістіктері мен шабыты мол болсын.

Құтты болсын!!!

Деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Баймагамбетова Г.Е.