«Көктем аруы» – сұлулық пен көктем мерекесі!!!

Ағымдағы жылдың 05 сәуірінде Л.Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институтында «Көктем Аруы» атты сұлулық пен жастықтың, сүйкімділік пен көктемнің мерекесі өтті, оған 1-2 курстың студент қыздары қатысты.

Байқау қорытындысы бойынша институттың ерлер қазылар алқасы келесі номинациялар бойынша жеңімпаздарды анықтады:

«Көктем Аруы» – Камалиева Алина, «Әдемі Ару» – Темірғазы Гүлім, «Білімді Ару» – Казиева Лаура, «Мисс Красотка» – Худайбергенова Умида, «Мисс Очаровашка» – Асланиди Афина, «Мисс Милашка» – Пономарева Екатерина.

Сыйлықтар мен грамоталар табыс етілді.
Құттықтаймыз!!!!

Деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Баймагамбетова Г.Е.

Бейне