Мамандық таңдау – болашаққа жол

2022 жылдың 25 ақпанында Л.Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институтында, ZOOM платформасында деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Г.Е. Баймагамбетованың жетекшілігімен Алматы облысы, Райымбек ауданының Кеген ауылының мектеп бітірушілерімен онлайн – кездесу өтті. Кездесудің мақсаты түлектерге мамандық таңдауда көмек беру.

Түлектерге мамандықтар және институтқа түсу ережелері мен талаптары туралы ақпарат берілді.

Сондай-ақ онлайн – кездесуге «ЖП және АЖ» кафедрасынан Оспанова А.А., «КҚ және ҚМК» кафедрасынан Жанакова Р.К., «КТ және ТЖҚҰКП» кафедрасынан Сабралиев Н. С. «АЖ және ЖП» кафедрасының меңгерушісі Нурпеисова Т. Б. және қабылдау бөлімінің жауапты хатшысы Намазбаева А. Д. қатысты.

Деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Баймагамбетова Г. Е.