Мектептерде кәсіптік бағдар беру жұмысы.

2022 жылдың 16 қарашасында Л.Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институты деканының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Г.Е. Баймагамбетова Алматы қаласы, Жетісу ауданының #2,3 жалпы білім беретін мектептердің бітіруші түлектерімен кәсіби бағдар беру жұмыстары бойынша кездесу өткізді. Кездесудің мақсаты – мамандық таңдауда көмек беру.

Түлектерге мамандықтар және институтқа түсу ережелері мен талаптары туралы ақпарат берілді.

Айта кету керек, оқушылар өте мұқият болып, қызығушылық танытты, сұрақтар қойып, белсенді болды. Түлектер көбірек техникалық мамандықтарға көңіл бөлді.

Деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Баймагамбетова Г. Е.