Үгіт- насихат жұмысы

2023 жылдың 26-сәуірінде Алматы облысы, Жамбыл ауданының «Т. Рысқұлов атындағы орта мектебінде», «Ұзынағаш ауылындағы орта мектебінде», «Ш. Уалиханов атындағы орта мектебінде», «С. Бердіқұлов атындағы орта мектебінде», «А. Құнанбаев атындағы гимназияда», «Н. Құтпанбетұлы атындағы орта мектебінде«А.Қарсақбаев атындағы орта мектебінде», «Шапырашты орта мектебінде», Л. Б.Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институты деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Г.Е. Баймагамбетованың жетекшілігімен және «ККТж/е ТЖҚҰ”, кафедрасының профессоры Сабралиев Н.С., “КҚ ж/е ҚМБ ж/е КӨ” кафедрасының магистрі Ахметжанова К.М., 4 курс студенті Күмісбек Бекзат қатысуымен, мектеп бітірушілермен мамандық таңдауда көмек беру мақсатымен кездесу өтті.

Түлектерге мамандықтар және институтқа түсу ережелері туралы ақпарат берілді. Деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Баймагамбетова Г. Е.