Үгіт- насихат жұмысы

Болашақ мамандығын таңдау әрбір түлектің өмірінде маңызды және қажет. Және осы мақсатта болашақ мектеп түлектерімен тұрақты негізде кәсіптік бағдар беру жұмыстары жүргізіліп, оларға мамандықтардың түрлері мен бағыттары, институтымызға түсу ережелері мен талаптары туралы ақпараттар беріліп жатыр.
2024 жылдың 20 ақпанында Л.Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институты деканының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Г.Е. Баймагамбетова Алматы облысы, Қарасай ауданының, Үштерек ауылының, “Үштерек-1 орта мектебінің” түлектерімен кездесу өткізді.
Айта кетерлігі, болашақ түлектер біздің институтқа түсу ережелері мен талаптары туралы қызығушылық танытып, сұрақтар қойып, мамандықтар туралы ақпарат алады.
Деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Баймагамбетова Г. Е.