«Ұлы дала өнері» байқауының қорытындысы

Ағымдағы жылдың 10-30 қараша аралығында «Ұлы дала өнері» атты балалар мен жасөспірімдер, ұстаздар мен өнерпаздар арасындағы түрлі номинацияларда шығармашылық онлайн-байқауы өтті.

Осыған орай, Л. Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль-жол институтының ұстаздары мен студенттері де белсенділік танытып, өз өнерлерін ортаға салып, осы байқауға қатысты.

Онлайн-байқаудың қорытындысы бойынша институттың ұстаздары мен студенттері жүлдегер атанып, медальдар және дипломдармен марапатталды, сонымен қатар дарынды да, өнерлі жастардың шығармашылығын дамытуға, ұлағатты ұрпақ тәрбиелеуге қосқан елеулі үлесі үшін оқытушылар Алғыс хатпен, деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Дипломмен марапатталды.

Жеңіс пен жетістіктер құтты болсын!!!

Деканның тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Баймагамбетова Г.Е.

Бейне