Транспортная техника и организация перевозок kz – «Казахский автомобильно-дорожный институт (КазАДИ) им. Л.Б. Гончарова — www.kazadi.kz

Транспортная техника и организация перевозок kz

Білімі: Жоғары. Бітірген мекемелері: Қазақ экономикалық университеті, Халықаралық экономист (2002), Қазақ ұлттық техникалық университеті, Инженер-мұнайшы (2005), KIMEP University, MBA (2018).

Оқытатын пәндері:» Метрология, стандарттау және сапаны басқару»,»Менеджмент»,»Стратегиялық менеджмент».

Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы: Техника ғылымдарының кандидаты (2010), MBA (2018), қауымдастырылған профессор.

Ғылыми қызығушылықтары мен бағыттары: Стратегия және жоспарлау, Білім берудегі менеджмент.