Л.Б.Гончаров атындағы КазАДИ-де ғасыр ақыны Мұқағали Мақатаевқа арналған кеші өтті, 09.02.2023ж.

Л.Б. Гончаров атындағы Қазақ автомобиль жол институттың кітапханасының ұйымдастыруымен ғасыр ақыны Мұқағали Мақатаевтың туған күніне орай 9 ақпан 2023 жылы институт қабырғасында 1 курс студенттерінің қатысуымен поэзия кеші болып өтті. Сайыс үш кезеңнен тұрады.
I кезең поэзия «Ғасырда бір туатын дарабоз». Мұнда студенттер ақын өлеңдерін жатқа айту
II кезең лирика «Жырлайды жүрек». Мұқағали Мақатаевтың сөзіне жазылған әндерді орындау
III кезең проза «Әлі талай жыр болып жазыларсын…». Бұл кезеңде студенттер Мұқағали ақынға арналған өз шығармаларын мәнерлеп оқиды.
Викториналық сұрақтар көрермендермен Мұқағали Мақатаевтың шығармашылығы туралы сұрақтар жасырылады, дұрыс жауап бергендерге сыйлықтар таратылды.
Конкурс жеңімпаздарына жүлделі марапаттар мадақтама, алғыс хаттар табысталды.

Видео мероприятия